Stauder - Cyrtanthus him. cream white I

Pris pr stk

0 - 100 (1 kasse) € 1,125

101 - 499 (2-4 kasser) € 1,050

> 500 (5+ kasser) € 0,975

Aktuelt på lager

10000 (~100 kasse(r))

I alt0,00
Hvis antallet af blomsterløg ikke svarer til boksens størrelse, vil tælle omkostninge blive beregnes (€10 hver)
Cyrtanthus him. cream white
Mere information
Mere information
Beskrivelse Cyrtanthus mackenii 'Cream White'
Common Name: Ifafa Lily
Family: Amaryllidaceae (The Amaryllis Family)
Farve hvid
Blomstringstid juli, august, september
Årstid Z
Gruppe forskellige
Højde 40-60 cm
Anmeldelser
Skriv din egen anmeldelse
Du anmelder:Cyrtanthus him. cream white
Din bedømmelse
Scroll to top