Stauder - Cyrtanthus himalyan pink I

Pris pr stk

0 - 100 (1 kasse) € 1,275

101 - 499 (2-4 kasser) € 1,190

> 500 (5+ kasser) € 1,105

Aktuelt på lager

10000 (~100 kasse(r))

I alt0,00
Hvis antallet af blomsterløg ikke svarer til boksens størrelse, vil tælle omkostninge blive beregnes (€10 hver)
Cyrtanthus himalyan pink
Mere information
Mere information
Beskrivelse Cyrtanthus mackenii 'Himalayan Pink'
Common Name: Ifafa Lily
Family: Amaryllidaceae (The Amaryllis Family)
Farve lyserød
Blomstringstid juli, august, september
Årstid Z
Gruppe forskellige
Højde 25-40 cm
Anmeldelser
Skriv din egen anmeldelse
Du anmelder:Cyrtanthus himalyan pink
Din bedømmelse
Scroll to top